DEN HELDER KUST DE ZEE

                   Uitslag 1e Etappe (Rit in lijn over 54 km)

                2 daagse voor Nieuweling Meisjes op 10 Juni 2017

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  25 van Rooijen, Sofie        Driel                        1:31:10
  2  20 Nijkamp, Mickey           Zwolle                        z.t.
  3  17 Koper, Rosan              Heemskerk                     z.t.
  4  21 Olausson, Wilma           Zweden                        z.t.
  5  30 van der Wal, Sophie       Hoogkarspel                  1:31:40     0:30
  6  28 Smulders, Silke           Loon op Zand                  z.t.
  7  15 Kluit, Ilsa               Beets                         z.t.
  8  22 van der Peet, Fleur       Den Haag                      z.t.
  9  12 Janssen, Lieke            Panningen                     z.t.
 10  16 Kool, FabiŽnne            Kortenhoef                    z.t.
 11  18 Limpens, Pien             Obbicht                       z.t.
 12  13 Jongenelen, Sanne         Steenbergen NB                z.t.
 13   6 Duyn, Sofie               Hoogwoud                      z.t.
 14  19 van der Meer, Lisa        's-Gravenzande                z.t.
 15  11 Janse, Kiki               Zaandam                       z.t.
 16  14 Keesman, Denice           Velserbroek                   z.t.
 17   7 Eickhof, Juliet           Apeldoorn                     z.t.
 18  31 Wasmus, Marit             Den Hoorn                     z.t.
 19  32 Welmers, Petra            Dronten                       z.t.
 20  40 van der Zwaan, Laura      Sliedrecht                    z.t.
 21   9 Hassoldt, Sasha           Alphen a/d Rijn               z.t.
 22  24 van Rooijen, Eline        Woerden                       z.t.
 23   2 Akkermans, Lotte          Ossendrecht                   z.t.
 24   3 de Boer, Iris             Zaandam                       z.t.
 25   5 van Dam, Malena           Haastrecht                   1:35:40     4:30
 26   1 Adriaansen, Maud          Dordrecht                    1:39:40     8:30
 27  27 Schutte, Leonie           Spanbroek                    1:43:40    12:30
 28  26 RŲge, Lorraine            Alphen aan den Rijn           z.t.
 29  29 Stolze, Judith            De Lier                      1:47:40    16:30
 30   4 Booijen, Tess             Oostzaan                      z.t.
 31   8 Elzinga, Nathalie         De Westereen                 1:51:40    20:30
 32  33 Wijnhorst, Lauraine       Alphen a/d Rijn              1:55:40    24:30
 33  23 Romers, Piene             Rozenburg                     z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 35.539 km/u