DEN HELDER KUST DE ZEE

                   Uitslag 2e Etappe (Rit in lijn over 48 km)

                2 Daagse voor Nieuweling Meisjes op 11 Juni 2017

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  17 Koper, Rosan              Heemskerk                    1:22:44
  2  28 Smulders, Silke           Loon op Zand                 1:23:01     0:17
  3  24 van Rooijen, Eline        Woerden                      1:23:39     0:55
  4  22 van der Peet, Fleur       Den Haag                      z.t.
  5  20 Nijkamp, Mickey           Zwolle                        z.t.
  6  16 Kool, FabiŽnne            Kortenhoef                    z.t.
  7  14 Keesman, Denice           Velserbroek                   z.t.
  8   7 Eickhof, Juliet           Apeldoorn                     z.t.
  9  25 van Rooijen, Sofie        Driel                         z.t.
 10  30 van der Wal, Sophie       Hoogkarspel                   z.t.
 11  31 Wasmus, Marit             Den Hoorn                     z.t.
 12  21 Olausson, Wilma           Zweden                        z.t.
 13  19 van der Meer, Lisa        's-Gravenzande                z.t.
 14  15 Kluit, Ilsa               Beets                         z.t.
 15   6 Duyn, Sofie               Hoogwoud                      z.t.
 16  12 Janssen, Lieke            Panningen                     z.t.
 17   3 de Boer, Iris             Zaandam                       z.t.
 18   2 Akkermans, Lotte          Ossendrecht                   z.t.
 19  29 Stolze, Judith            De Lier                       z.t.
 20   8 Elzinga, Nathalie         De Westereen                  z.t.
 21  23 Romers, Piene             Rozenburg                     z.t.
 22  40 van der Zwaan, Laura      Sliedrecht                    z.t.
 23  11 Janse, Kiki               Zaandam                       z.t.
 24  26 RŲge, Lorraine            Alphen aan den Rijn           z.t.
 25   1 Adriaansen, Maud          Dordrecht                     z.t.
 26  13 Jongenelen, Sanne         Steenbergen NB                z.t.
 27  18 Limpens, Pien             Obbicht                       z.t.
 28   9 Hassoldt, Sasha           Alphen a/d Rijn               z.t.
 29  27 Schutte, Leonie           Spanbroek                    1:23:43     0:59
 30   5 van Dam, Malena           Haastrecht                   1:26:51     4:07
 31  33 Wijnhorst, Lauraine       Alphen a/d Rijn              1:34:08    11:24
Uit de wedstrijd:
      4 Booijen, Tess             Oostzaan                   Niet gestart
     32 Welmers, Petra            Dronten                    Niet gestart

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 34.811 km/u