Tour de Lasalle 2019

13 t/m 16 juni

Tour 2019

Deelnemers 2019

Overzicht deelnemende ploegen, individuele renners, Nieuweling Meisjes en Junior Vrouwen van de Tour de Lasalle 2019.

LET OP! INSCHRIJVING VOOR DE HEREN IS GESLOTEN!

Deelnemende Amateur renners

1 A. Tuin Den Helder BV 1 L 2 A. Tuin Den Helder BV 2 L 3 WSV Emmen L
1 Bauke Hylkema A 5 Atze Hospes A 9 Jesse Dijkstra A
2 Ferry de Ruiter A 6 Bauke Bouwstra A 10 Hein Jalving A
3 Lars Rietveld A 7 11 Gerben de Sain A
4 Ivo Zwaans J 8 12
4 OWC L 5 TBW Bottechia L 6 HSK Trias – vd Vliet Recreatie L
13 Bas Winters A 17 Cameron Foster A 21 Kees Pameijer A
14 Matthijs ten Buuren A 18 David Reece A 22 Bram Mens A
15 Nigel Klaver A 19 Matthew Dobbing A 23 Niels van Deursen A
16 Tom Wensink A 20 Joe Howcroft A 24 Danny Vrolijk A
7 Team MUTASPORT.nl L 8 AGW-BHK L 9 Brandsma koffie 1 L
25 Mark Gjaltema A 29 Jermo Agema A 33 Jobbe Krijnsen A
26 Dennis Haanstra A 30 34 Hylke Wijnsma A
27 Joakim Zuidema A 31 35 Tsjomme Ozinga A
28 Cor Visser A 32 36 Arjen Bos A
10 Brandsma koffie 2 L 11 Wielervereniging Volendam L 12 GSWV Tandje Hoger L
37 Sjoerd van Aalzum A 41 Cees Snoek A 45 Hero Goldhoorn A
38 Jildert Boersma A 42 46 Roeland Kamp A
39 Martijn Ettema A 43 47 Ruben Offringa A
40 44 48 Johan Betten A
13 ARC Ulysses L 14 R.W.V. de Spartaan 1 L 15 Eriks Welkers 1 L
49 Timon Nieuwenstein A 53 Robbert Schaap A 57 Joris de Boer A
50 Rodger van Leeuwen A 54 Eise de Vries A 58
51 55 Martijn Wiggers A 59
52 56 Erik de Niet A 60
16 Thaam Dam Cycling 1 L 17 L 18 L
61 Joeri Klous A 65 69
62 Bram Kras A 66 70
63 Bas Bervoets A 67 71
64 Sjaak Schipper A 68 72
19 L 20 L 21 Individueel 1 L
73 77 81 Paul Veldhuis A
74 78 82 Patrick de Jong A
75 79 83 Jens Beerepoot A
76 80 84 Sverre Eschweiler A
22 Individueel 2 L 23 L 24 L
85 Bruno van Beek A 89 93
86 Marcel van Beek A 90 94
87 91 95
88 92 96
25 L
97
98
99
100

Deelnemende Sportklasse renners

26 A. Tuin Den Helder BV 2 L 27 Govers/Dok 1 L 28 Govers/Dok 2 L
101 Yarwin van Straalen S 105 Min Ko Sun S 109 Raymond Bakker S
102 Erik Slijver S 106 Mickel van der Burg S 110 Erwin Beckers S
103 107 Tjerk Terpstra S 111 Guido van Gelder S
104 108 Mark Boks S 112 Sonny Agema S
29 Eriks Welkers 1 L 30 Eriks Welkers 2 L 31 Eriks Welkers 3 L
113 Kay Blokdijk S 117 Volkert Meinsma S 121 Nick Slijkerman S
114 Roel Koenis S 118 Kees van Wonderen S 122 Michel Henrix S
115 Michel Dekker S 119 Hans van Wonderen S 123 Cas Bommer S
116 120 Brian Tamis S 124 Dennie van der Kooi S
32 Wielervereniging Volendam L 33 Catharinahoeve-Bikedealz.nl L 34 ARC Ulysses L
125 Marcel Hillaert S 129 Dave Huijsman S 133 Tim Wagena S
126 Mike Kes S 130 Joost Hoogenbosch S 134 Christiaan van Dokkum S
127 Peter Horsmeijer S 131 Tom Witte S 135
128 132 136
35 RWV de Spartaan 2 L 36 AGW-BHK 1 L 37 AGW-BHK 2 L
137 Raymond Greep S 141 Jesse Vriend S 145 Mark Kornet
138 Ricardo Sparreboom S 142 Ruud Slagter S 146 Koen Klinkhamer S
139 143 Jeroen Lute S 147
140 144 148 Tom de Goede S
38 Thaam Dam Cycling 2 L 39 L 40 L
149 Jelle Bervoets S 153 157
150 Martijn Evers S 154 158
151 Sander Lith S 155 159
152 Ivan Beerepoot S 156 160
41 Individueel 3 L 42 L 43 L
161 Bob van Wijlandt S 165 169
162 Mike van der Ham S 166 170
163 167 171
164 168 172
44 L 45 L 46 L
173 177 181
174 178 182
175 178 183
176 180 184
47 L 48 L 49 L
185 189 193
186 190 194
187 191 195
188 192 196
50 L
197
198
199
200

Deelnemende Nieuwelingen Meisjes

201 Maureen Arens
202
203 Willemijn Prins
204 Rachella van Zanen
205 Anne Schumacher
206 Roos van den Berg
207 Nikki Brusche
208 Nienke Veenhoven
209 Carmen van der Veen
210 Lisa van Belle
211 Imke van der Zwart
212 Nadia Vermeeren
213 Willemijn Leijten
214 Femke Gort
215
216 Isa Nomden
217 Cecilia van Zuthem
218 Birte Tellegen
219 Amber Kroeze
220 Joelle de Jong
221 Ines Hamer
222 Emma Hoolwerf
223
224 Indy Kappert
225 Carola van de Wetering
226 Karlijn Koops
227 Rosan Dekker
228 Femke Thoolen
229 Dewy van Gijsel
230 Indy Verwaarst
231 Imme Arink
232 Indy van Os
233 Nienke Dullemond
234 Yilla Threels
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250

Deelnemende Junior Vrouwen

251 Kiki Jansen
252 Noa de Haan
253 Lauraine Wijnhorst
254 Ilse Lingen
255 Maud Adriaansen
256 Rixt Tol
257 Amy-Jill Cornelissen
258 Hedwig de Jong
259 Elisa Serné
260 Malena van Dam
261 Rosan Koper
262 Lorraine Rogé
263 Desiree Ketting
264 Samira van Zuthem
265 Borg Senneker
266 Petra Welmers
267 Sofie Duyn
268 Leonie Bos
269 Sanne Jongenelen
270 Tanja van der Drift
271 Anne Tom
272 Nena Vollering
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300