Tour de Lasalle 2019

13 t/m 16 juni

Tour 2018

Deelnemers 2018

Overzicht deelnemende ploegen, individuele renners en Meisjes Nieuwelingen Tour de Lasalle 2018.
Klik op de naam van de ploeg voor Ploegenfoto.

 

1 Govers-HRTC DOK 2
ploegleider: Aad van de Laar
2 Govers-HRTC DOK 1
Ploegleider: Aad van de Laar
  1. Thijs Zuurbier   5. Erwin Beckers
  2. Raymond Bakker   6. Ming-ko Sun
  3. Guido van Gelder   7. Sonny Agema
  4. Mickel van der Burg   8. Tjerk Terpstra
3 A Tuin Den Helder BV 1
ploegleider: Ron Noors
4 A Tuin Den Helder BV 2
Ploegleider: Ron Noors
  9. Bauke Hylkema 13. Arjen Bos
10. Bauke Bouwstra 14. Remco Bertelink
11. Sjoerd van Aalzum 15. Jelte Krijnsen
12. Arjan Seunninga 16. Timo Fransen
5 Catharinahoeve-Bikedealz.nl
ploegleider: Jordy Vinke
6 West-Frisia ENRA-MABO
ploegleider: Tim de Groot
17. Dave Huijsman 21. Jaap Dudink
18. Niels Jeroen Bos 22. Ivo Huisman
19. Thomas Boom 23. Robin Schweigl
20. Jesse Hoven 24. John Bot
7 Team TBB Nissan Almaria-Victrix
ploegleider: Fred de Groot
8 AGW-BHK
Ploegleider: Alexander de Groote
25. Tijs Dekker 29. Ruud Slagter
26. Bas Rijs 30. Jesse Vriend
27. Jermo Agema 31. Simon Schouten
28. Martijn Lust 32. Koen Klinkhamer
9 RWV de Spartaan 1
ploegleider: Robbert Schaap
10 RWV de Spartaan 2
Ploegleider: Guido Smit
33. Mark van Velthoven 37. Raymond Greep
34. Robbert Schaap 38. Guido Smit
35. Erik de Niet 39. Xander Hensing
36. Mike van Nunspeet 40. Jorrit Piet
11 ProSalton Kolkman 1
ploegleider: Volkert Meinsma
12 ProSalton Kolkman 2
Ploegleider: Volkert Meinsma
41. Hans van Wonderen 45. Brian Tamis
42. Kay Blokdijk 46. Michel Dekker
43. Dennie van der Kooij 47. Michel Henrix
44. Volkert Meinsma 48. Roel Koenis
13 Thaam Dam Cycling
ploegleider: Barry dam
14 Kamper Wieler Club
Ploegleider: Johan Dorgelo
49. Sander Koomen 53. Jan Schepenaar
50. Sjaak Schipper 54. Mike Kuyper
51. Joris Blokker 55. Bernie Dolfsma
52. Sander van Lith 56. Huib Zijderveld
15 Koninklijke Marine
ploegleider: Erik Pul
16 ARC Ulysses
Ploegleider: Pieter Hoornstra
57. Erik Slijver 61. Tim Wagena
58. Rogier van Langen 62. Wilco van Dorp
59. Jeroen Repko 63. Christiaan van Dokkum
60. Bob Klein 64. Rene Smits
17 Klein Keppel 1
ploegleider: René Kouseband
18 Klein Keppel 2
Ploegleider: René Kouseband
65. Tibor Zwaan 69.Roel Munster
66. Mike Tesselaar 70. Co van Bueren
67. John van de Water 71. Joeri Groot
68. Yarwin van Straalen 72. Jelle Groot
19 A Tuin Den Helder BV 3
Ploegleider: Ron Noors
20 Individuele renners

73. Ferry de Ruiter 77. Sverre Eschweiler
74. Janco Lukkes 78.
75. Arjan Kramer 79.
76. Bas Westra 80.
Meisjes Nieuwelingen met rugnummer:
1. Lieke Janssen
2. Maureen Arens
3. Sasha Hassoldt
4. Kiki Janse
5. Lisa van der Meer
6. uitgevallen
7. Tanja van der Drift
8. Iris de Boer
9. Rosanne van Rees
10. Sofie Duyn
11. Yuli van der Molen
12. Rachella van Zanen
13. Cecilia van Zuthem
14. Isa Nomden
15.Iris Offerein
16. Borg Senneker
17. Indy van Os
18. Silke Blei
19. Rosan Dekker
20. Sofie van Rooijen
21. Marit Wasmus
22. Xin van Warmendam
23. Karlijn Koops
24. Anoek Kuijpers
25. Carola van de Wetering
26. Maud Rijnbeek
27. Rixt Tol
28. Jerney van der Heijden
29. Fleur Nagtegaal
30. Sophia Zwaan